Neuheiten Planer Produkte Service Kontakt Karriere Download Suche
Home / Karriere / Język polski

Burger-Holzzentrum bei

Język polski

Magazynier/Kierowca (kobieta, mężczyzna)

Jesteśmy częścią dużej grupy firmy Thalhofer działającej w branży handlu artykułami drzewnymi. Liczymy w tym momencie 14 filii( około 420 pracowników) w południowych Niemczech i ciągle poszerzamy swoją działalność. Z tej racji szukamy pracownika do naszej filii w Asbach-Baeumenhein na w/w stanowisko.

Twoje zadania:

- Przygotowywanie zamówień do wysyłki

- Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

- Przyjmowanie i wydawanie towaru

- Ogólnie pojęta praca na magazynie

- Praca w charakterze zarówno magazyniera jak i kierowcy (codziennie powroty na firmę)

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego przynajmniej w podstawowym stopniu A1

- Posiadanie prawa jazy kat. C, C+E oraz kursu na przewóz rzeczy

- Aktualne badania kierowcy

- Posiadanie karty kierowcy

- Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

-Podstawowa znajomość bezpieczeństwa i organizacji pracy na magazynie

- Odpowiedzialność na stanowisku pracy- dbanie o miejsce pracy oraz powierzony sprzęt

- Mile widziane doświadczenie na w/w stanowiskach i branży drzewnej

Oferujemy:

- Umowę na na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w pełnym wymiarze godzin

- zapewniamy doskonalenie języka poprzez kursy językowe

- Regularne pensje

- Diety za pracę jako kierowca

- Bardzo dobrą atmosferę w pracy

- młody i dynamiczny zespół

- polskojęzyczną pomoc (np.w pracy, w urzędowych sprawach, przy szukaniu mieszkania itp.)

- możliwość rozwoju zawodowego(kursy, szkolenia)

Zgłoszenia w postaci CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres bewerbungen@burger-holzzentrum.de

Burger Holzzentrum
Sandra Wenninger
Tel: 0049 906 298 225